Zaproszenie na Science Show w dniu 18 listopada 2024 r.

Serdecznie zapraszamy Szkoły ponadpodstawowe na Science Show w ramach tegorocznych obchodów Święta Nauk Ścisłych w AGH – dni prof. Antoniego Hoborskiego.

Sekcja ds. Współpracy Edukacyjnej Centrum Rekrutacji AGH oraz Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Święta Nauk Ścisłych w AGH – Dni prof. Antoniego Hoborskiego dr hab. prof. AGH Jerzy Stochel serdecznie uczniów i nauczycieli Szkół ponadpodstawowych na Science Show w dniu 18 listopada 2024 r.

Uczestnicy tegorocznego wydarzenia – Space Show będą mogli wziąć udział w popularnonaukowym wykładzie, spotkać się z Kołami Naukowymi AGH i obejrzeć pokazy kosmicznych doświadczeń.

Kosmiczne Science Show odbędzie się w Auli Centrum Dydaktyki AGH (budynek U-2, ul. Reymonta 7 w Krakowie) w dniu 18 listopada 2024 r. w godzinach 10:00-13:00.

Grupę uczniów chętnych do udziału w pokazach zgłasza nauczyciel poprzez wypełnienie ankiety zgłoszeniowej do dnia 30 października 2024 r.

Ilość miejsc ograniczona. Potwierdzenie udziału grupy w pokazach zostanie przesłane mailowo.